/** **/

Студенти-дизайнери – переможці творчого конкурсу 2019

За кілька днів до початку 2019 року були визначені переможці Х Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018», який у червні-грудні 2018 року проводила Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв за підтримки Міністерства освіти і науки України. Наші студенти також, узявши участь, представили свою творчість і мали успіх.

Дипломом першого ступеня нагороджені студенти четвертого курсу напряму «Дизайн» Єрмоленко Данило за роботу «Золоче» у номінації «Відеодизайн» та Протченко Карина за три серії робіт «Щирість», «Дівчина-Україна», «Золоте поле» у номінації «Фотодизайн». Керівник творчих робіт – старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любава Обуховська.

Наші студенти шукають себе у суміжних творчих напрямках. Вони креативні, цілеспрямовані, успішні.

Бажаємо подальших звершень!