/** **/

Відвідування студентами-будівельниками Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

13 грудня 2018 р. студенти 407 групи спеціальності 192«Будівництво та цивільна інженерія», освітньо-професійної програми «Промислове і цивільне будівництво» відвідали Державну наукову архітектурно-будівельну бібліотеку імені В. Г. Заболотного (ДНАББ) під керівництвом куратора групи, доцента кафедри комп'ютерних технологій будівництва Машкова Ігоря Леонідовича.

Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного – єдина бібліотека державного значення з будівництва і архітектури.

В рамках екскурсії студенти дізналися про історію та надбання бібліотеки; завітали до читальної зали, кімнати для роботи та відпочинку читачів, книжкової крамниці, спеціалізованого сховища старовинних книг, їдальню та дитячу кімнату; ознайомилися  із виставкою стародруків, раритетних та рідкісних видань.

Студенти також відвідали зал каталогів, де прослухали інформацію щодо правил користування каталогами. До послуг читачів – довідково-інформаційний апарат на фонд  бібліотеки: алфавітний, систематичний та предметний каталоги на книги та періодичні видання, систематична картотека статей з періодични хвидань, електронний каталог.

Отримані  теоретичні знання будуть використані в подальшому під час практичних занять.