/** **/

IV-й Українсько-литовський економічний форум

07 грудня 2018 року в залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбувся IV-й Українсько-литовський економічний форум. На пленарному засіданні форуму виступили: Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Міністр господарства Литви Віргініус Сінкявічус, президент Української спілки виробничників та підприємців України Анатолій Кінах та інші офіційні особи. Від Національного авіаційного університету в роботі форуму взяв участь доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту аеропортів Андрій Бєлятинський. Після завершення пленарного засідання робота форуму продовжилась у чотирьох тематичних секціях: «Відновлювальні джерела енергії та енергоефективність», «Транспорт і логістика», «Інформаційні технології та роботизація на виробництві», «Фінансові інструменти і інвестиційний клімат».Цьогорічний форум був присвячений традиційній зустрічі Президентів України та Литви та 100-річчю проголошення Незалежності Литовської республіки.