Студенти Інституту аеропортів отримали Суперприз Національного архітектурного студентського конкурсу «STEEL FREEDOM’2018»

3 800 600

Студенти Навчально-наукового інституту аеропортів вже вчетверте взяли участь в щорічному Національному архітектурному студентському конкурсі Steel Freedom. Організатор конкурсу - Український Центр Сталевого Будівництва за підтримкою Групи Метінвест, компаній GreenCoat/SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla/Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale та Національної спілки архітекторів України.

Результати конкурсу були оголошені 24 листопада 2018 року на Steel Freedom Architecture Festival 2018.

За рішенням журі проектне рішення команди С57 (Арсен Зералі, Ігор Осадчук, Ар-402, Владислав Келюх, Ар-302, Максим Ракович, Ар-405-а) – серед півфіналістів конкурсу у категорії «Створення концепції комплексу будівель громадського призначення у Голосіївському районі Києва».

За рішенням Генерального партнера конкурсу – компанії Метінвест – команда отримала суперприз – архітектурну подорож на London Festival of Architecture’2019.