Вітаємо нашого колегу, професора Хуан Йонга !

Рішенням Загальних зборів Інженерної Академії України від 28 листопада 2018 року академіком Інженерної Академії України за спеціальністю 05.22.11 «Автомобільні шляхи та аеродроми» був обраний наш китайський колега, Президент автодорожнього технологічного інноваційного Альянсу Міністерства транспорту КНР, головний інженер Сіньдзяньської корпорації транспортного будівництва, доктор технічних наук, професор Хуан Йонг. Колектив кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту аеропортів щиросердечно вітає  з обранням та зичить нашому колезіміцного здоров’я та творчої наснаги. Високі результати науково-педагогічної роботи академіка Інженерної Академії України Хуан Йонга засвідчують стійкі знання його студентів, потенціал та майстерність у викладанні наукового та професійного матеріалу.

Бажаємо подальших успіхів!