«Небо починається з землі»: презентація студентських фоторобіт

1 0 800 600

12 листопада 2018 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного (Київ, просп. Перемоги, 50) відбулось урочисте відкриття виставки фоторобіт «Небо починається з землі».

Кафедра містобудування  та автори робіт – студенти 1-3 курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Навчально-наукового інституту аеропортів (ННІАП) приурочили її 85-річчю Національного авіаційного університету та 50-річчю Факультету аеропортів.

Були представлені світлини аеропортових будівель та споруд, експонатів Державного музею авіації України та ін. Оригінальні ракурси, різноманітна техніка оброблення та презентації 32 фотографій дозволяють по-новому оцінити вже знайомі об’єкти авіаційної складової урбанізованого ландшафту Києва.

Важливу роль при цьому виконують стислі назви робіт – «Спадок Сікорського», «Згадка про військове минуле» (Андрій Кулай, Ар-108), «Сивочолі гуру» (Назарій Хортюк, Ар-303), «Більш нічого не треба аби навкруги небо» (Марія Чернишева, Ар-203), «Рожевий фламінго» (Вікторія Камінська, Ар-108), «За межами чотирьох стін» (Яна Шинкаренко, Ар-203), «Непоказне сяйво», (Наіра Манукян, Ар-203), «Під крилами» (Марія Бабіна, Ар-203) та ін.

Автори робіт відмічені Дипломами:

І ступеня (Катерина Аніканова, Наіра Манукян, Ар-203);

ІІ ступеня (Марія Бабіна, Марія Чернишева, Марта Осадча, Ар-203);  ІІІ ступеня (Назарій Хортюк, Ар-303, Андрій Кулай, Ар-108, Тетяна Логоша, Яна Шинкаренко, Ар-203),

«За оригінальний ракурс» (Вікторія Камінська, Ар-108, Роман Савченко, Ар-303).