XXVII ОГЛЯД-КОНКУРС ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ

У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА (м. Полтава) з 05-09 листопада 2018 р. відбувся XXVII огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України за міжнародною участю, в якому взяла участь кафедра ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ ННІАП НАУ.

На огляд конкурс було представлено 8 робіт у двох номінаціях (Додаток 1):

-          Дизайн інтер'єрів І премія - 4 роботи, ІІ премія - 2 роботи;

-          Реконструкція та реставрація об'єктів архітектури та містобудування                І премія -1 робота, ІІ – 1 робота.

Додаток 1

Теми та керівники дипломних (проектів) студентів 4-го курсу ННІАП ОС «Бакалавр»,

спеціальність 022 «Дизайн»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента Тема дипломної роботи Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Премія

БОЙЧУК

Василина

Ігорівна

Дизайн інтер’єрів групи приміщень харчування та клубно-видовищного призначення середньоосвітної школи.

БОРИСЕНКО Діана

Анатоліївна

Дизайн інтер’єрів арт-готелю.

ВАСЬКО

Оксана

Василівна

Дизайн інтер’єрів квест-готелю.

Теми та керівники дипломних (проектів/робіт) студентів 6-го курсу ННІАП

ОС «Магістр»,«Спеціаліст», спеціальність 022 «Дизайн»

1 ОРИЩЕНКО Марина Анатоліївна Особливості використання стилю хай-тек в Дизайні інтер’єрів танцювальних шкіл.

Гнатюк Л.Р.

К. арх ., доцент

РОСЛЯКОВА Любов

Валеріївна