Небо починається з землі

12.11.2018 р. о 15-00 в Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеці імені В. Г. Заболотного (Київ, просп. Перемоги,50) відбудеться відкриття виставки фоторобіт «Небо починається з землі», приуроченої до 85-річчя Національного авіаційного університету та 50-річчя Факультету аеропортів.

Авторами робіт є студенти 1-3 курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Навчально-наукового інституту аеропортів (ННІАП).

До уваги учасників та відвідувачів також будуть представлені результати наукової та публікаційної активності викладачів ННІАП різних років – друковані примірники наукової, навчальної, методичної літератури із фондів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного та приватних колекцій.