Триває співробітництво кафедри дизайну інтер'єру з Житомирською облдержадміністрацією

01 листопада 2018 р. в Житомирі відбулася презентація двомісячної роботи студентів 2 курсу освітнього рівня «Магістр», що була розпочата на переддипломній практиці і продовжується в процесі дипломного проектування. Зав.кафедри  дизайну інтер’єру Олійник Олена Павлівна представила співробітникам Житомирської облдержадміністрації, музейним працівникам та громадськості в рамках фестивалю «Жовтень в «Жовтні»», що триває наразі в Житомирі, результати двомісячної роботи дипломників-магістрів у вигляді «Концепції музейних та відкритих просторів міста».

Студенти 2 курсу освітнього рівня «Магістр»   «Дизайн» на запрошення начальника управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяни Миколаївни Парфентьєвої під керівництвом завідувача кафедри ДІ Олени Павлівни Олійник та доцента цієї ж кафедри Лілії Романівни Гнатюк виконали цілком реальну і дуже необхідну для міста роботу по фотофіксації, архітектурним обмірам та розробці пропозицій по дизайну інтер’єрів для трьох музеїв міста: Житомирського краєзнавчого музею, будинку магістрату та музею ім.Буханчука неподалік Житомира, в с. Кмитів. В роботі приймали участь Андрій Буріко,Катерина Долгова Ганна Жутова Анастасія Циганок Чертов Софія Швець

Співробітництво кафедри дизайну інтер’єру  з адміністрацією міста Житомира продовжується. В планах – розробка проекту благоустрою Замкової гори, ре дизайну фасаду будинку Державного обласного архіву та проектів виставкового обладнання для музеїв.