СтудентиНавчально-наукового інституту аеропортів взяли участь в урочистому дійстві «Мистецька вісь»

За маршрутом вулиця Прорізна – Золотоворітський сквер – Ярославів Вал – Львівська площа пройшла урочиста костюмована хода та різні активності.

До свята долучаться "мешканці" цієї вісі: актори театрів - Молодого та Малого, «Сузір’я» та "Актор", театральні групи Будинку актора, студенти Університету ім. І. К. Карпенка-Карого, Дитячої школи мистецтв № 2, мистецькі колективи та барди.

- Ця подія ознаменувалазагальнокиївський початок театрального сезону,  - розповідає народний артист України та організатор заходу Олексій Кужельний. - На початку ми згадали про Ярослава Мудрого, прочитавши уривок з поеми. З нами були київські хори, міми академії естрадного мистецтва. Привіталися з Лесем Курбасом, під його пам'ятником артисти заспівали пісень. На фасаді Молодого театру влаштвали шоу. Біля бібліотеки Плужника почитали книжки, піднімалисядо Золотих воріт. Там вирувало містечко майстрів народних промислів. І далі екскурсію вулицею Ярославів Вал провела Лада Лузіна. Вздовж вулиці співали хори, діти зі школи мистецтв влаштували пленер. А біля входу до двору, де знаходиться будинок Сікорського, Університет авіації показав сучасні моделі літаків. О 21.00 запрошуємо усіх танцювати при свічках біля Золотих воріт.

Викладач кафедри основ архітектури та дизайну Навчально-наукового інституту аеропортів, Триколенко Софія Тарасівна представила макети будівель та дизайнерські макети різноманітних побутових об’єктів. Таким чином майбутні дизайнери та архітектори долучилися до потужної мистецької події, спрямованої на вшанування вітчизняної культури та історії.