Етнодизайн існує і в НАУ

У період літніх відпусток відбувся Сьомий форум «Міжнародна Карпатська Школа 2018», який тривав з 25 по 30 липня 2018 року у м.Косів Івано-Франківської області. Це – багатовекторна громадська платформа, яка провадить глобальні національні пізнавально-виховні програми і заходи з ініціативи регіональних громад. Національний авіаційний університет на ньому четвертий рік поспіль представляє старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки, член Спілки дизайнерів України Любава Обуховська.

У цьому році Карпатська Школа була приурочена до проведення 27 липня 2018 року науково-практичної конференції в рамках ХХV Міжнародного Гуцульського фестивалю «Гуцульщина – ХХІ сторіччя: проблеми та перспективи збереження гірської природи та етнічної культури в гуцульському регіоні Українських Карпат в умовах глобалізації». Любава Обуховська на цій конференції зробила дві доповіді, які зацікавили учасників і навіть пожвавили дискусію про актуальні питання сьогодення для регіону. Крім того, на форумі вона презентувала дипломні студентські проекти 2018 року з дизайну інтер’єрів у етнічному стилі.

За активну участь у роботі етнонапряму Карпатської Школи Любава Обуховська нагороджена сертифікатом. А також вручено грамоти випускницям напряму «Дизайн» Луганцевій Дарині за дипломну роботу ОС «Магістр» та Левик Анастасії за дипломний проект ОС «Бакалавр», які зробили свій проектно-художній внесок у відновлення і збереження національних традицій у сучасному інтер’єрному дизайні.

Вітаємо здобувачів!