Запрошуємо до участі у конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІХ Міжнародної науково-практичної конференції

«АРХІТЕКТУРА та ЕКОЛОГІЯ»,

яка відбудеться 30 жовтня – 1 листопада 2018 року

у Навчально-науковому інституті Аеропортів

Національного авіаційного університету

Конференція проходитиме у форматі проблемних воркшопів (дискусійних творчих майстерень).

ТЕМАТИЧНІ напрямки ВОРКШОПІВ:

1. Сучасні тенденції модернізації архітектурного проектування та зміна ролі архітектора.

Модератори: Буравченко С.Г., Авдєєва Н.Ю.

1. Комп’ютерні технології та інструментальні програмні засоби в архітектурному проектуванні.

Модератори: Дорошенко Ю.О., Дегтярьов Є.О., Костюченко О.А.

1. Екологізація та сталий розвиток в архітектурі.

Модератори: Мартинов В.Л., Пивоваров О.Г.,Саєнко Т.В.

1. Тематична спрямованість та зміст дипломних проектів і робіт з архітектури та містобудування.

Модератори: Чемакіна О.В., Дорошенко Ю.О.,Хлюпін О.А.

1. Хмарні сервіси у архітектурній освіті.

Модератори: Тихонова Т.В., Дорошенко Ю.О.,Осіпа Л.В.

Учасники конференції подають тези відповідно до тематичних напрямків воркшопів, а під час проведення кожного воркшопу відбуватиметься дискусійне обговорення заявленої проблеми.

З усіх організаційних питань звертатися до відповідального секретаря конференції КОСТЮЧЕНКО Ольги Анатоліївни та до контактної особи ЮЩЕНКО Тетяни Федорівни за телефоном (044) 406-73-93 чи безпосередньо на кафедру архітектури – 4-й корпус НАУ, ауд. 4.211.

До участі у конференції та презентації своїх рекламних матеріалів запрошуються організації і підприємства, діяльність яких пов’язана з освітою, архітектурою, дизайном, будівництвом, екологією.

Контакти:

E-mail:kostjuchenko@nau.edu.ua