Поширення творчих зв’язків Інституту аеропортів з галузевими організаціями

1 800 600

6-7 вересня 2018 р. директор Навчально-наукового інституту Октябрина Чемакіна, завідувач кафедри містобудування Галина Агєєва, завідувач кафедри основ архітектури та дизайну Олена Трошкіна, студенти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» відвідали Бібліографічний ярмарок Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.

Організатор ярмарку презентував результати видавничої діяльності - бібліографічні покажчики, розроблені фахівцями бібліотеки. Це - «Малі міста України», «Видатні зодчі України» (Юрій Асєєв, Іван Григорович-Барський, Олексій Бекетов, Володимир Заболотний, Андрій Меленський,); тематичні видання з проектування житлових будівель кінця ХІХ – початку ХХ століть, узагальнення світового досвіду проектування будівель бібліотек, впровадження енергозбереження та енергоефективності.

Під час зустрічі з директором бібліотеки Галиною Войцехівською були обговорені питання поширення зв’язків Інституту аеропортів стосовно наукового супроводу навчального процесу та дослідницької діяльності, популяризації творчого доробку викладачів, аспірантів, магістрів та студентів НАУ.

Низка заходів буде присвячена 85-річчю НАУ та 50-річчю заснування факультету аеропортів НАУ.