Студенти Навчально-наукового інституту аеропортів візьмуть участь у Національному конкурсі «STEEL FREEDOM’2018»

0 907 800 600

Вже п’ятий рік поспіль Український центр сталевого будівництва оголошує Національний архітектурний студентський конкурс «STEEL FREEDOM», спрямований на залучення молодих архітекторів до впровадження сталевих конструкцій у проектні рішення об’єктів комерційної нерухомості.

5 вересня 2018 року на кафедрі містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів відбулася презентація конкурсу «STEEL FREEDOM’2018» для студентів спеціальностей 191 ««Архітектура та містобудування»» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Студенти Навчально-наукового інституту аеропортів – постійні учасники цього конкурсу:

-         дві команди стали фіналістами конкурсу «STEEL FREEDOM 2015»;

-         дві команди - серед півфіналістів «STEEL FREEDOM 2016»;

- роботи двох команд відзначені спеціальними призами спонсорів «STEEL FREEDOM 2017» -компаній «Сталекс» та«Hilti».

Про умови та особливості цьогорічного конкурсу розповів координатор Андрій Римаренко.

У обговоренні конкурсних завдань взяли участь завідувач кафедри містобудування Галина Агєєва, завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва Олександр Лапенко, заступник директора ННІАП з виховної роботи Світлана Тімкіна, доцент Григорій Болотов, доцент Валентина Грабовчак, старший викладач Наталія Бжезовська, представники студентських команд.

Під час презентації були розіграні цінні призи – каталог конкурсних проектних рішень, розроблених студентами вітчизняних закладів вищої освіти впродовж 2014-2017 рр.; навчальні посібники з використання металевих конструкцій та ін.

Отримавши настанови, поради та рекомендації, команди приступили до вивчення конкурсних завдань та пошуку креативних рішень.

Прийом заявок та проектів для участі в конкурсі«STEEL FREEDOM2018»   – до 1 листопада 2018 р.

Бажаємо успіхів новим командам ННІАП НАУ !