Запрошуємо на презентацію П’ятого національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM’2018

5 вересня 2018 року о 15-00 год. в Навчально-науковому інституті аеропортів НАУ на кафедрі містобудування (ауд. 4-208) відбудеться презентація П’ятого Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM’2018.

Конкурс заснований у 2014 році Українським Центром Сталевого Будівництва.

Головна мета конкурсу – залучити майбутніх фахівців у галузі будівництва до створення креативних проектних рішень об’єктів комерційної нерухомості зі застосуванням сталевих конструкцій.

Цього року студентам 4-6 курсів архітектурних та будівельних закладів вищої освіти буде запропоновано розробити проекти будівництва бізнес-центру та реконструкції адміністративної будівлі з прибудованим паркінгом.

На презентації організатори конкурсу планують деталізувати склад конкурсних завдань, висвітлити вимоги до проектних рішень, формування команд учасників та ін.

Майбутні архітектори та будівельники! Участь в конкурсах - це, насамперед, ваш шанс залучитися до моделювання професійної проектної роботи, спрямованої на створення комплексних рішень складних будівельних завдань.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ