Випуск магістрів і бакалаврів в Навчально-науковому інституті аеропортів, нове покоління науковців і фахівців!

log

5 липня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбувся випуск студентів Навчально-наукового інституту аеропортів, які здобули освітній ступінь "Магістр" зі спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія", спеціалізації 192м "Автомобільні дороги і аеродроми" та ОС "Бакалавр" за такими напрямами підготовки, як "Дизайн", "Архітектура" та "Будівництво".

Із отриманням дипломів випускників привітала директор ННІАП Октябрина Володимирівна Чемакіна, яка зазначила, що сьогодні нашій країні потрібні високопрофесійні спеціалісти, від яких чекають креативних підходів і ідей для розвитку держави, адже наші випускники здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення, що доведено перемогами у багатьох архітектурних, дизайнерських і будівельних  конкурсах. Наостанок вона побажала гарно відзначити цю визначну дату та запросила на вступну кампанію до магістратури.

Також до привітань залучились заступник директора з методичної роботи В.І. Макаров, заступник директора з наукової роботи, завідувач реконструкції аеропортів та автошляхів, д.т.н.,професор  - А.О. Бєлятинський, завідувачі кафедр: комп'ютерних технологій будівництва, д.т.н.,професор - О.І. Лапенко, комп'ютерних технологій дизайну і графіки, д.т.н.,професор - Ю.М. Ковальов, архітектури, д.т.н.,професор - Ю.О. Дорошенко, основ архітектури та дизайну, к. арх., доцент - О.А. Трошкіна, старший викладач кафедри основ архітектури та дизайну О.Ю. Запорожченко, які  закликали студентів продовжувати навчання та вступати до магістратури.

Свої омріяні дипломи отримали 20 випускників ОС "Магістр" та 118 - ОС "Бакалавр" з них 9 дипломів з відзнакою.

На останок від імені випускників виступила студентка Катерина Начичко, яка подякувала керівництву і  науково-педагогічному складу високий рівень підготовки, наголосивши, що кожен із бакалаврів радий за свій вибір навчального закладу, адже бути випускником ННІАП НАУ – це гордість!

Щиро вітаємо випускників!

Бажаємо щастя, успіхів на професійній ниві, творчих здобутків та високих досягнень і здійснення мрій!