ЛАНДШАФТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДРУЗІВ НАУ

MB 6 800 600

Впродовж 2-го семестру 2017-2018 н. р. на кафедрі містобудування ННІАП студентами 4-го курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» в рамках дисципліни «Ландшафтна архітектура»під керівництвом доцента кафедри Григорія Болотова були розроблені перед проектні пропозиції щодо створення осередків відпочинку для іноземних студентів, які навчаються в НАУ.

Студенти запропонували створити в ландшафтно-рекреаційному просторі університету біля корпусів №№3, 4, 5, 6, 9 комплекс колоритних майданчиків, центром якого повинен стати відновлений фонтан.

Ідея створення осередків відпочинку, які за своєю архітектурно-художньою організацією притаманні культурамрізних країн світу, виникла впроцесі спілкування викладачів та студентів. Саме студенти запропонували реорганізувати простір з метою забезпечення психологічної та естетичної підтримки, відновлення творчого потенціалу студентів-іноземців, які відірвані в даний час від своєї батьківщини та потребують морального стимулювання своєї діяльності.

В той же час, майбутнім архітекторам було цікаво виконати таку надзвичайно цікаву та практично спрямовану роботу щододекоративно-пластичного та кольорового трактування простору Туреччини, Ірану, Марокко , Китаю та ін. За результатами оцінювання відзначені перед проектні пропозиції НаталкиДорохової (АР-403),  Світлани Степанчук, Дарії Костянецької, Марії Бусель (АР-404).

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК