logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

Студенти НАУ вивчають об’єкти інфраструктури аеропорта «Бориспіль»

MB 00

13 червня 2018 року кафедрою містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ було організоване виїзне заняття в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» на об’єктах інфраструктури, що будуються.

Це заняття було заплановане як складова програми будівельно-технологічної практики студентів 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». Напередодні керівники практики – завідувач кафедри Галина Агєєва та старший викладач Наталія Бжезовська – познайомили студентів із історією аеропорту, основними етапами його розвитку. Безпосередньо в аеропорту студенти вивчили особливості сучасної організації зон тимчасового зберігання автотранспорту.

Під керівництвом співробітників служби капітального будівництва аеропорта – начальника Антоніни Петриченко, інженера технічного нагляду Євгена Медоєва (випускника факультету аеропортів КІІЦА 1980 року) – викладачі кафедри та студенти відвідали будівництво 1-ї черги багатоповерхового паркінгу на 1019 машино-місць, де ознайомилися з його об’ємно-планувальними, конструктивними та технологічними рішеннями, а також технологією виконання окремих видів будівельних робіт, в т. ч. із забезпечення вогнестійкості сталевих тримальних конструкцій будівлі.

Це – найкращий варіант апробації набутих впродовж навчального процесу (6-й семестр) знань та вмінь, зокрема – проектування багатоповерхових наземних паркінгів.

Під час спілкування із співробітниками служби з капітального будівництва аеропорта обговорювалось широке коло питань, пов’язаних із розвитком аеропортів України, будівництвом об’єктів транспортної інфраструктури, перспективами працевлаштування випускників НАУ та ін.