Майбутні архітектори доторкаються до результатів історико-архівних розвідок сакральних споруд країни

MB Puchkov 1

8 червня 2018 р. студенти 3 курсу напряму підготовки «Архітектура» Навчально-наукового інституту аеропортів та викладачі кафедри містобудування – завідувач Галина Агєєва та старший викладач Наталія Бжезовська – познайомилися з книгою, яка щойно вийшла з друку, та її автором – відомим культурологом, знавцем архітектури, істориком Андрієм Пучковим.

У Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного Андрій Пучков презентував монографію «Мистецтвознавець Григорій Павлуцький. Перший український», присвячену дослідженню життя (1861–1924) і наукової діяльності українського мистецтвознавця, заслуженого професора історико-філологічного факультету Імператорського університету св. Володимира, автора перших мистецтвознавчих досліджень української дерев’яної та мурованої архітектури Київщини, Поділля та Волині.

Цікавим було знайомство з творчим підходом Андрія Пучкова й до оформлення та верстання видання, яке вміщує усю відому авторові іконографію Павлуцького, портрети його сучасників і колег, репродукції його живопису, графіки, обкладинок і титульних аркушів його праць.