Архітектурне проектування: методичне забезпечення

MB 1

Кафедра містобудування ННІАП повідомляє про вихід друком методичних рекомендацій до виконання впродовж 6-го семестру навчання курсової роботи з дисципліни «Архітектурне проектування».

Методичні рекомендації підготовлені завідувачем кафедри Галиною Агєєвою та доцентом кафедри Людмилою Бармашиною; призначені для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» спеціалізації «Дизайн архітектурного середовища».

Об’єктом проектування є секційний житловий будинок з торгівельно-побутовими закладами на першому поверсі. Проектні рішення будинку повинні забезпечувати сучасний рівень комфорту проживання, бути доступними для маломобільних груп населення, гарантувати високі естетичні, функціональні та експлуатаційні якості житла.

Під час підготовки рекомендацій узагальнений багаторічний особовий досвід проектування сучасного житла, накопичений викладачами кафедри містобудування – Галиною Агєєвою, Людмилою Бармашиною, Наталією Бжезовською, Людмилою Золотар та ін.

Враховані результати виконання курсових робіт студентами впродовж 2014-2018 рр.