Навчально-науковий інститут аеропортів НАУ відзначає День захисту дітей!

log

31 травня 2018р. Навчально-науковий інститут аеропортів НАУ відзначав День Захисту дітей. Завдяки ініціативі і підтримці директора ННIАП Октябрині Володимирівні Чемакiнiй та куратору проекту, старшому викладачу кафедри основ архітектури і дизайну,  художнику Ганні Олександрівні Артеменко було проведено СВЯТО МАЛЮНКА  - "Мандрiвка в майбутнє".

Учасники свята - дiти з дитячого будинку та дiти спiвробiтникiв НАУ!

Але самим цiкавим була - iдея "Великоï Мандрiвки" - ми всi разом мандрували  - небом - Веселка -  була нашою дорогою в майбутнє. Малювати картини допомагали дiтям студенти дизайнери та архiтектори 1-2 курсiв, а також викладачі кафедри комп'ютерних технологій дизайну і графіки ННІАП Е.В. Обуховська та В.В. Калініченко і фахівець кафедри М. Колядинцева.

Пленер у гаю вдався! Всі дітки отримали подарунки і дипломи за свої роботи!

Окрема вдячність - відповідальній за навчально-виховну роботу ННІАП С.Ю. Тімкіній і старшому наставнику ННІАП В.В. Грабовчак за пiдтримку і допомогу в організації свята!

Дякуємо всiм хто прийняв активну участь!