Відрядження до Китайської народної республіки

З метою встановлення дружніх відносин з університетами Китаю у складі делегації провідних відомих вчених України брав участь заступник директора Інституту аеропортів НАУ, завідувач кафедри      реконструкції аеропортів та автошляхів, академік Транспортної академії України, Почесний дорожник України, д.т.н., професор Андрій Бєлятинський. Протягом двох тижнів нимбули прочитанікурси лекцій, семінарських занять за спеціальністю «192 Будівництво та цивільна інженерія» , а саме за спеціалізацією «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг та аеродромів» для спецгруп підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів та молодих викладачів потужних технічних університетів Китаю у містах Пекін, Харбін, Ніндця, Інчуань, Урумчі,Сіндцянь. Теми десяти лекцій з боку студентів викликали найбільшу зацікавленість та жваве обговорення, в аудиторіях з аншлагами ставилося багато запитань, що засвідчило глибокі знання молодих китайських вчених та глибоку повагу до України. За підсумками відрядження відбулися круглі столи за участю директора департаменту Китайської Національної корпорації доріг та мостів ВангМіао,ректора Чаньаньского університету ШаАйминя,віце-президента компанії YEMAGROUP Чен Гана, генерального директора Сіндзяньської корпорації транспортного будівництва ВангЧенга,проректора Харбінського політехнічного університету Наньци Женя, проректора Університетуцивільної інженерії та водного господарства Ніндзя Мінжіє Мао та інших офіційних осіб.Одночаснобула проведена потужна профорієнтаційна роботаіз залучення вступу китайських абітурієнтів, студентів та аспірантів до Національного авіаційного університету.