Наука немає кордонів

4-5 травня у Вільнюському технічному університеті ім. Гедимінаса VGTU(м.Вільнюс, Литва) спільно з Національним авіаційним університетом відбулось пленарне засідання 21-ої міжнародної наукової конференції молодих вчених та студентів «Наука - майбутнє Литви. Інженерія транспорту та організація перевезень». З вітальним словом до присутніх звернулися продекан факультету інженерії транспорту VGTU д-р техн. наук, доцент Раймундас Юнявічус, голова пленарного засідання, доцент кафедри технологічного обладнання VGTU д-р техн. наук Віктор Скрицький та заступник директора Інституту аеропортів НАУ д-р техн. наук, професор Андрій Бєлятинський.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилась у 4-х секціях: «Обладнання транспорту та його контроль», «Дорожньо-будівельні машини та технології», «Безпека дорожнього руху і охорона навколишнього середовища» та «Дослідження логістичних операцій та сталий транспорт». Обговорювались сучасні інженерні проблеми транспорту, міцності та надійності будівельних елементів, конструкцій, технології та методи розрахунків у транспортному будівництві, перспективи розвитку автодорожньої галузі, реконструкції та розширення існуючих летовищ України та Литви.

Під час конференції був проведений науковий семінар об’єднаної докторантури за спеціальністю 03T- транспортна інженерія, заслухано всього 40 наукових доповідей студентів, аспірантів та докторантів з України, Білорусі, Литви та Китаю. Рішенням наукового та організаційного комітетів найкращі доповіді були відзначені почесними дипломами.