logo nau 1
LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

--

Викладачі НАУ взяли участь у Науково-практичному семінарі «Вогнестійкість будівельних конструкцій. Пожежна безпека об'єктів будівництва»

log

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон), ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК), Український науково-дослідний інститут цивільного захисту (УкрНДІЦЗ), Національний авіаційний університет (НАУ) в квітні 2018 у приміщенні ДП НДІБК провели семінар «Вогнестійкість будівельних конструкцій. Пожежна безпека об'єктів будівництва».

Семінар проводився як комплекс заходів для підвищення якості робіт у сфері проектування, будівництва та реконструкції будівель та споруд, а також для забезпечення вимог пожежної безпеки у будівництві.

З вступним словом виступив Фаренюк Геннадій Григорович, д.т.н., директор Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК).

На семінарі виступили науковці, провідні спеціалісти в будівельній галузі та молоді вчені з доповідями про розвиток нормативної бази будівельної галузі України у сфері забезпечення вогнестійкості будівельних конструкцій; про практичні розрахунки залізобетонних та сталевих конструкцій на вогнестійкість, методи випробування будівельних конструкцій на вогнестійкість та ін.

У конкурсі взяли участь викладачі Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ, кафедри комп'ютерних технологій будівництва:

Барабаш Марія Сергіївна, доц, проф. каф. КТБ, д.т.н., Ромашкіна Марина Андріївна, к.т.н., асис. каф. КТБ,   Башинська Ольга Юріївна аспірантка, асис. каф. КТБ з доповіддю на тему: «Вогнестійкість сталевих конструкцій за EuroCode 3. Реалізація в ЛІРА-САПР 2018».