26 квітня було проведено акредитаційну експертизу, підготовки бакалаврів

Відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», 24-26 квітня було проведено акредитаційну експертизу, підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.020207 «Дизайн» у Національному авіаційному університеті.

Експертна комісія у складі: голова комісії Боднар Олег Ярославович – професор кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка», доктор мистецтвознавства; член комісії Рибалко Світлана Борисівна – завідувач кафедри мистецтвознавства, літературознавства та мовознавства Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства, професор, за роботою.