Фотоконкурс «НАУ очима студентів»

log1

З 23 по 28 квітня 2018 р. у холі ауд.4-208 проходить фотоконкурс-виставка «НАУ очима студентів», присвячена 85-річчю НАУ.

Виставка організована та проведена кафедрою містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів в рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн».

На конкурс були представлені 35 фоторобіт студентів-архітекторів 1-4 курсів, які відображають найбільш цікаві в архітектурному плані куточки НАУ.

Студенти зацікавилися не тільки зовнішньою архітектурою, а і внутрішнім простором корпусів університету. Фотографії були виконані на професійному рівні; підібрані оригінальні ракурси та використані різні стилі та техніки фотографування.

Виставку-конкурс відвідали викладачі і студенти різних інститутів.

За результатами голосування визначені найкращі роботи:

-          диплом І ступеня отримає Світлана Степанчук (АР-404);

-          диплом ІІ ступеня отримують Катерина Аніканова (АР-103), НаіраМанукян (АР-103);

-          диплом ІІІ ступеня отримують Катерина Спасиченко (АР-404), Назарій Картюк (АР-203), Марія Чернишева (АР-103).

Кафедра містобудування дякує за активну участь в конкурсі Наталю Дорохову (АР-403), Марію Осадчу (АР-103), Юлію Колісник (АР-202), Анну Теплову (АР-103), Ольгу Стеценко (АР-103), Романа Савченко (АР-203) та бажає подальших творчих успіхів.