Архітектура: історія та сучасність

25 квітня на 2 поверсі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулося відкриття виставки студентських робіт, присвячених архітектурним пейзажам. Експозиція проходить в рамках фестивалю архітектури та дизайну від Навчально-наукового інституту аеропортів, вона складається з двох типів робіт: творів образотворчого мистецтва і фотографій. Роботи були відібрані викладачами кафедри основ архітектури та дизайну Триколенко Софією Тарасівною та Пузирним Валерієм Івановичем, які постійно займаються організацією художніх виставок в НАУ та поза його межами. Студенти різних курсів спеціальностей «Архітектура» та «Дизайн» представили своє бачення міських пейзажів. Всі бажаючі можуть відвідати виставку, яка експонуватиметься до кінця травня.