Архітектура: історія та сучасність

25 квітня на 2 поверсі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулося відкриття виставки студентських робіт, присвячених архітектурним пейзажам. Експозиція проходить в рамках фестивалю архітектури та дизайну від Навчально-наукового інституту аеропортів, вона складається з двох типів робіт: творів образотворчого мистецтва і фотографій. Роботи були відібрані викладачами кафедри основ архітектури та дизайну Триколенко Софією Тарасівною та Пузирним Валерієм Івановичем, які постійно займаються організацією художніх виставок в НАУ та поза його межами. Студенти різних курсів спеціальностей «Архітектура» та «Дизайн» представили своє бачення міських пейзажів. Всі бажаючі можуть відвідати виставку, яка експонуватиметься до кінця травня.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК