Виїзна конструкторсько-технологічна практика студентів дизайнерів 4 курсу проходить за кордоном, в Вищій Технічній Професійній Школі в м.Хелмі (Польща)

Вперше в історії НАУ виїзна конструкторсько-технологічна практика студентів дизайнерів 4 курсу проходить за кордоном, в Вищій Технічній Професійній Школі в м.Хелмі (Польща).Завдяки ініціативі завідувача кафедри дизайну інтер’єру ННІАП НАУ Олійник О.П. та угоді, що підписана між НАУ та Вищою Школою в Хелмі, вдалося організувати виїзд 10 кращих студентів-бакалаврів під керівництвом досвідчених викладачів кафедри дизайну інтер’єру до м. Хелма .Тут влабораторіях, оснащених найкращим технологічним обладнанням від Європейської УНІЇ студенти оволодівають навичками роботи на ЗД принтерах знайомляться з розробками обладнання «розумного будинку», перевіряють фізичні та механічні властивості будівельних матеріалів. Виїзна практика протриває з 23-28 квітня, після чого студенти оброблятимуть результати досліджень вже на території України. Результати практики буде надруковано в спільній монографії.