У межах заходів Національного авіаційного університету

У межах заходів Національного авіаційного університету, Президії Української академії архітектури та Національної спілки архітекторів України відбулося засідання-зустріч колег та друзів, присвячене 100-річчю з дня народження архітектора, науковця, митця Самуїла Мироновича Вайнштейна. З цього приводу представлена виставка робіт у Будинку архітектора «АРХІТЕКТОР, НАУКОВЕЦЬ, МИТЕЦЬ. Самуїл Миронович Вайнштейн (1918-1996). До 100-річчя з дня народження».

Метою засідання є популяризація документальних джерел, що характеризують внесок С.М. Вайнштейна в архітектурну та наукову спадщину України, ознайомлення громадськості з основними напрямами наукової та творчої діяльності архітектора. Розкривається творчість С.М. Вайнштейна, як один з вагомих прикладів неокласичного напрямку в архітектурі, індустріалізації повоєнного періоду та сучасності; описуються значні проекти (здійснені автором) у містах і селах України; наведені рисунки архітектора як визнаного майстра архітектурного начерку. Посилаючись на творчість видатного зодчого С.М. Вайнштейна, архітектора, науковця, майстра «подорожнього начерку», автори виставки та друзі-колеги піднімають питання про шляхи розвитку архітектури України з урахуванням традицій та етапів її історичного становлення.

Своїми спогадами про видатного архітектора з присутніми поділились: Президент Національної спілки архітекторів України к.т.н. В.М. Гусаков, Віце-президент Української академії архітектури, Народний архітектор України, д.арх., професор М.М. Дьомін, Заступник директора УКРНДПІцивільбуд, к.арх., доцент С.Г. Буравченко, Головний вчений секретар Української академії архітектури, Заслужений економіст України, д.т.н., професор Є.Є. Клюшниченко, д. арх., професор Л.М. Ковальский, к. арх., доцент НАУ М.С. Авдєєва та к.арх., доцент НАУ Н.Ю. Авдєєва).

Виставка проходить з 20 квітня по 7 травня 2018р. у межах заходів Фестивалю Навчально-наукового інституту Аеропортів Національного авіаційного університету в Будинку архітектора на третьому поверсі за адресою Бориса Грінченка, 7.