Міжнародний симпозіум «Будівництво. Архітектура. Дизайн» в Хелмі (Польща)

В рамках Угоди про співробітництво та програми діяльності на 2017-2019 рр., підписаними Вищою Державною Професійною школою в Хелмі (Польща) та Національним Авіаційним Університетом, 19-22 квітня 2018 р. було проведено Міжнародний симпозіум «Будівництво. Архітектура. Дизайн» з виїзною сесією в Хелмі (Польща). Організатором Міжнародного симпозіуму став ННІАП НАУ, а саме відповідальна за міжнародну діяльність ОЛІЙНИК Олена Павлівна, зав.кафедри дизайну інтер’єру. Крім неї, Національний Авіаційний Університет на Конгресі представляли: зав.кафедри комп’ютерних технологій будівництва ЛАПЕНКО Олександр Іванович, зав.кафедри архітектури ДОРОШЕНКО Юрій Олександрович, зав.кафедри основ архітектури та дизайну ТРОШКІНА Олена Анатоліївна, доцент кафедри дизайну інтер’єру ГНАТЮК Лілія Романівна, викладачі та аспіранти. Були присутні також викладачі та аспіранти Політехнічного університету з Луцька.

В Вищій Державній Професійній школі відбулася зустріч з ректором Аркадіушем Тофілом, проректором з міжнародного співробітництва Зигмунтом Гардзінським та іншими. Гості з України відвідали навчальні лабораторії, оснащені найсучаснішим обладнанням, наданим Хелмській школі Євросоюзом. Виступи та доповіді українських науковців, присвячені актуальним проблемам будівництва, архітектури та дизайну, викликали жваву зацікавленість. На пленарному засіданні були презентовані друковані видання НАУ, в тому числі збірка наукових видань «Теорія та практика дизайну», в редколегію якого Вченою радою НАУ вже введено проректора з наукової роботи ВДПШ Беату Фалду.

Далі планується сумісне видання спільної монографії за результатами Конгресу та проведення сумісних наукових досліджень.