/** **/

Перемога нашої дизайнерки Василини Бойчук на конкурсі студентських наукових робіт

На минулому тижні в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017/2018 навчального року зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика». Відповідно до паспорта наукової спеціальності 05.01.03 "Технічна естетика" - це теоретична база дизайну.

Всього у останньому відбірному турі була представлена 41 наукова робота студентів із 14 міст України.

По результатам конкурсу студентка 401 групи НН ІАП Бойчук Василина посіла ІІ місце за наукову роботу «Особливості застосування фактурних поверхонь при створенні інтер’єрів спеціалізованих будинків для людей з вадами зору». Це її друга перемога в конкурсах наукових робіт.

Василина є членом наукового гуртка по технічній естетиці, отримує додаткові знання в інституті наукових технологій НАУ.

Цього року випустилися чотири магістри   - члени наукового гуртка дизайнерів. Дві з них до кінця навчання в НАУ мали по однієї спільної з керівником наукової статті у виданнях, які зафіксовані в СКОПУС в 2017 році: Рослякова Люба і Гапчук Лена. Ці магістри вже працюють в Таїланді і припускають, що наукові публікації найвищого міжнародного рівня можуть їм згодитися в подальшому працевлаштуванні.

Наукова робота Спициної Лізи подавалася на конкурс в ХДАДМ. Робота Луганцевої Дарини була спільною з Бойчук Василиной і отримала одне з трьох призових місць в 2017 році у ХПІ.

Щороку члени наукового гуртка дизайнерів подають свої наукові роботи на конкурс. Саме за це, за працездатність, прагнення до креативності і знань ми хвалимо наших дизайнерів.

Науковий керівник гуртка – професор, д. мистецтвознавства Кузнецова І.О. За майже десять робіт її в НАУ робота Василини - одинадцята робота, яка була виконана під її керівництвом і зайняла одне з трьох призових місць на наукових конкурсах студентських наукових робіт.