Вітаємо переможців ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

03-05 квітня 2018 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка (м. Полтава) проводився ІІ-ий (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у 2017-2018 навчальному році.

В командному турі олімпіади взяли участь понад 30 студентів (10 команд із різних ВНЗ України, які здійснюються підготовку фахівців за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія" спеціалізації "Автомобільні дороги та аеродроми"). Команду Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ представили: Куций Петро (група АД-407), Стефашина Наталья (група АД -407), Ширшов Олександр (група АД -307) і Янішевський Анатолій (група АД -407).

За загальними підсумками журі студент Янішевський Анатолій отримав Почесний диплом за І-е місце з дисципліни «Штучні споруди на автодорогах», студентка Стефашина Наталья отримала Почесний диплом за І-е місце з дисципліни «Інженерна геодезія», студент Куций Петро отримав Почесний диплом за ІІІ-е місце з дисципліни «Експлуатація автомобільних доріг», студент Ширшов Олександр отримав Почесний диплом за ІІІ-е місце з дисципліни «Технологія будівництва автодоріг». За результатами загального заліку команда НАУ посіла достойне місце у турнірній таблиці серед команд-учасниць. Керівник команди НАУ: заступник директора Навчально-наукового інституту аеропортів з наукової роботи, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Інституту аеропортів, Почесний дорожник України, д.т.н., проф. Андрій Олександрович Бєлятинський.

Вітаємо переможців!