logo nau 1
LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

--

Відкриття виставки художніх робіт, присвяченої 85-річчю НАУ «Синтез архітектури та образотворчого мистецтва на території НАУ»

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 16квітняу читальному залі бібліотеки НАУ, під керівництвом завідувача кафедри основ архітектури та дизайну Олени Анатоліївни Трошкіної, відбулося відкриття художньої виставки, присвяченої 85-річчю НАУ на тему «Синтез архітектури та образотворчого мистецтва на території НАУ».

На виставці представлені творчі роботи студентів-архітекторів та дизайнерів 4 курсу Навчально-наукового інституту аеропортів, кафедри основ архітектури та дизайну.

Представлені роботи були останніми і результуючими у художній підготовці студентів на дисципліні «Рисунок. Живопис. Скульптура», тому головним завданням для них було не тільки показати свої знання вміння і навички і результаті засвоєння дисципліни, але й надати свої пропозиції щодо художнього оформлення корпусів університету, залучивши для цього інші види образотворчого мистецтва. Таким чином, студенти показали своє професійне вміння тактовного «вписання» творів мистецтва в існуюче середовище університету.

Більшість студентів обрали синтез архітектури із традиційними монументальним живописом та скульптурою, проте, буди і сучасні види мистецтва, такі як інсталяція, рухлива скульптура, мурали, графіті. В усіх роботах прослідковуються теми авіації, навчання, здобуття знань.

Слід зазначити, що через обмежені виставкові площі кафедра основ архітектури та дизайну не змогла виставити усі цікаві роботи і макети скульптур, декоративних форм та інсталяцій тому, запрошує усіх зацікавлених ознайомитись із іншими роботами в аудиторіях кафедри (9 корп. ауд. 212, 404, 405-407) та на інших подібних виставках. Сподіваємось, що такі завдання і в майбутньому будуть цікаві як студентам так і усім співробітникам університету.