СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ " Двосторонньої інтеграція ПК ЛИРА-САПР з AutodeskRevit – як елемент ВІМ-технології "

12квітня 2018 в філії кафедри комп'ютерні технології будівництва ТОВ «ЛІРА САПР» пройшовсемінар-презентація, в якому взяли участь викладачікафедри КТБ, студенти НАУ та співробітники компанії ЛІРА САПР.

Семінар-презентацію провели д.т.н., проф. каф. КТБ Барабаш М.С., та співробітник групи технічного супроводу ПК МОНОМАХ-САПР, САПФИР, ЭСПРИЛазарєв О.О.

На заході було детально розглянутареалізація ВІМ-технологій на прикладі двосторонньої інтеграція ПК ЛИРА-САПР зAutodeskRevit. Була продемонстрована побудова і передача аналітичної моделі з Revit в ЛИРА-САПР. Передача арматури з ЛИРА-САПР в Revit, її аналіз і контроль в Revit.

Як підсумками проведеного семінару Барабаш М.С. відзначила, що семінари-презентаціїпоглиблюють і закріплюють знання студентів, спонукають студентів до колективного творчого обговорення найбільш складних питань, формують уміння і навички до здійснення різних видів майбутньої професійної діяльності.