Профорієнтаційна діяльність інституту аеропортів у Василькові

MB 1

12 квітня 2018 року у складі делегації співробітників Національного авіаційного університету старший викладач кафедри містобудування Навчально-наукового Інституту аеропортів Наталя Бжезовська відвідала Васильківські загальноосвітні школи №2 та №7.

Старшокласники були ознайомлені з особливостями професії архітектора, умовами навчання в університеті та перспективами працевлаштування.

Наталя Бжезовська взяла участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», якій був організований для майбутніх абітурієнтів Васильківським міськрайонним центром зайнятості. Учні міста цікавилися студентським життям та особливостями вступу до НАУ. Старшокласники отримали запрошення відвідати День відкритих дверей НАУ, який відбудеться 21 квітня 2018 року.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК