На шляху вирішення проблем маломобільних груп населення

MB Barm Inv 1

10 квітня 2018 р. на кафедрі містобудування Навчально-наукового Інституту аеропортів відбулась презентація методичних рекомендацій "Просторова організація середовища життєдіяльності для маломобільних груп населення".

Ці рекомендації є результатом виконання впродовж 2016 – 2017 рр. кафедральної науково-дослідної роботи № 71/10.01.07

Науковий керівник роботи – к.арх., с.н.с., доцент кафедри містобудування Людмила Бармашина розповила про такі основні положення роботи:

-       універсальний дизайн і соціальна екологія як базові принципивирішення проблем маломобільних груп населення;

-       концептуальні основи інтеграції у суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями;

-       пропозиції щодо комплексу планувальних, конструктивних та технічних заходів по вирішенню пішохідно-транспортних проблем маломобільних груп населення;

-       принципи та прийоми щодо функціонально-планувальних рішень житлових і громадських об’єктів.

В обговоренні взяли активну участь завідувач кафедри Галина Агєєва, доцент Григорій Болотов, старший викладач Наталія Бжезовська, майбутні архітектори – студенти 2-4 курсів.