/** **/

Круглий стіл "Сучасне мистецтво та академічна художня освіта"

На кафедрі Основ архітектури та дизайну 11.04.2018 р відбувся круглий стіл на тему: "Сучасне мистецтво та академічна художня освіта". У творчій атмосфері студенти та викладачі обговорили питання сучасної художньої освіти, виклики, що стоять перед сучасними фахівцями та необхідні зміни як у програмах курсів дисциплін «Рисунок. Живопис. Скульптура» так і необхідність в самостійній підготовці студента.

У засіданні прийняли участь викладачі кафедри на чолі із завідувачем Трошкіною Оленою Анатолівною під керівництвом та з ініціативи старшого викладача кафедри Правдохіна Вадима Валерійовича.

Круглий стіл пройшов дуже цікаво у конструктивній формі та творчій атмосфері. Усі учасники дійшли спільної думки про необхідність підсилення самостійної творчої роботи студентів в поза аудиторний час.