/** **/

Зустріч студентів з директором будівельної компанії ООО «Мега-Лайн» та представниками торгівельної марки MAPEI

DSCN0092

На кафедрі комп'ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ 10 квітня 2018р. в рамках Фестивалю "Архітектура, дизайн, будівництво" відбулась зустріч студентів з представниками будівельної компанії ООО "Мега-Лайн", які зробили презентацію сучасних будівельних матеріалів торгівельної марки MAPEI та

запропонували співпрацю з кафедрою, проведення спільних семінарів та виробничих практик для студентів 3 та 4 курсів.

MAPEI завжди приділяв значну увагу дослідженням. Щорічно Група інвестує 5% річного обороту в науково-дослідні роботи, де зайнято 12% робочої сили компанії; зокрема 70% науково-дослідних робіт спрямовано на розробку екологічно безпечних для навколишнього середовища продуктів, що відповідають вимогам LEED. Більш того, MAPEI також створив широку мережу післяпродажного та технічного обслуговування з офісами по всьому світу, надаючи ефективну технічну підтримку, що так високо цінується архітекторами, інженерами, підрядчиками та власниками об'єктів.

Студенти задавали багато практичних запитань, цікавились областю застосування даних матеріалів, працевлаштуванням тощо. Наприкінці презентації завідувач кафедри д.т.н. проф. О.І. Лапенко висловив подяку представникам ООО "Мега-Лайн" та сподівання на співпрацю з кафедрою комп'ютерних технологій будівництва ННІАП.