Виставка творчих робіт студентів ННІАП

Під час проведення фестивалю Архітектури та дизайну від Навчально-наукового інституту аеропортів у НАУ заплановано низку мистецьких виставок, які проводить кафедра основ архітектури та дизайну. Цього тижня на 2 поверсі Науково-технічної бібліотеки НАУ проходить виставка творчих робіт студентів різних академічних груп, організована викладачем кафедри Софією Тарасівною Триколенко. На виставці представлені різноманітні техніки, які вивчаються студентами під час проходження курсу «Рисунок, живопис, скульптура, основи декоративної пластики». Виставка триватиме до 18 квітня, запрошуються всі бажаючі.

Наступна запланована виставка – «Архітектура: історія та сучасність» познайомить відвідувачів із творчим осмисленням міських пейзажів студентами архітекторами і дизайнерами.