Відбувся науковий семінар «САПФІР-Генератор. Система візуального програмування»

5квітня 2018 в філії кафедри комп'ютерні технології будівництва ТОВ «ЛІРА САПР» пройшовнауково-практичний семінар, в якому взяли участь викладачі, студенти кафедри та співробітники компанії ЛІРА САПР.

Науково-практичний семінар почався зі вступного словад.т.н., проф. каф. КТБ Барабаш М.С., яка відзначила, що тематика сьогоднішнього заходу є надзвичайно важливою для майбутніх спеціалістів будівельної галузі. Насамперед, в частині  просування і популяризації новітніх технологій автоматизованого проектування будівель.

Доповідь співробітника групи технічного супроводу ПК САПФІР Артамонова А. Є.була присвячена систему візуального програмування. Нова система САПФІР-Генератор дозволяє виконувати параметричне моделювання будівель і споруд довільної форми. Дана система є представником технологій нового покоління для створення моделей конструкцій і є графічний редактор алгоритмів (послідовності дій), який використовує інструменти моделювання САПФІР-3D.

На завершення заходу к.т.н., асист. каф. КТБ Ромашкіна М. А. подякувала за організовану зустріч з фахівцями ТОВ «ЛІРА САПР», та наголосила на необхідності посилення співпраці.

За підсумками проведеного семінару студенти отримали велику кількість корисної інформації, знання та професійні поради від співробітники компанії ЛІРА САПР.