Конкурс на кращу обкладинку наукового збірника «Проблеми розвитку міського середовища» на кафедрі основ архітектури та дизайну

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 5 квітня на кафедрі основ архітектури та дизайну, з ініціативи та під керівництвом завідувача Олени Анатоліївни Трошкіної, яка є і головним редактором збірника наукових праць «Проблеми розвитку міського середовища», що є фаховим виданням, відбувся конкурс на кращу обкладинку.

Такий захід відбувається не вперше. Декілька років поспіль збірник виходить із обкладинкою, яка також була представлена на подібний конкурс і зайняла І місце автор – Мірошнікова Надія, вже випускниця нашого навчально-наукового інституту аеропортів.

Цьогоріч конкурс найбільше зацікавив студентів 2 курсу як архітекторів так і дизайнерів. Усі без винятку показали свої навички в графічному дизайні, композиції та виявили свій високо художній довершений смак.

Журі конкурсу – викладачі кафедри основ архітектури відмітили, що усі роботи заслуговують на те, щоб прикрасити собою науковий збірник.

В результаті, журі розподілило місця наступним чином:

1 місце – студентка 202 групи (архітектура) – Шапранова Марія;

ІІ місце – розділили між собою студентки 202 групи (архітектура) – Жовнер Валентина

та Бурчак Анна;

ІІІ місце дісталось студенткам 201 групи (дизайн) – Пишній Анні та Прибінській Олені.

Вітаємо переможців та чекаємо на нові випуски наукового збірника «Проблеми розвитку міського середовища» із новими обкладинками!