Майстер-клас з акварельного живопису на кафедрі основ архітектури та дизайну

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 29 березня на кафедрі основ архітектури та дизайну, під керівництвом завідувача Олени Анатоліївни Трошкіної відбувся майстер-клас з техніки акварельного живопису, що проводила старший викладач, член Національної Спілки Художників України Артеменко Ганна Олександрівна.

На подію були запрошені гості – студенти АКІ АТ-151 та викладачі кафедри українознавства.

Художник-викладач розказала про специфіку професії майбутніх дизайнерів та архітекторів, про важливість отримувати саме класичну освіту художнього напрямку, а головне про красу акварельного живопису. Було підкреслено, що в сучасному житті, важливо бути освіченою людиною з усіх напрямків, знати і любити мистецтво. Студенти мали змогу спостерігати як професійний художник за обмежений час малює з натури натюрморт, як втілюється в життя новий живописний твір.