ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ АЕРОПОРТІВ ПО РЕЗУЛЬТАТАХ МОНІТОРИНГУ-2018 СЕРЕД РОБОТОДАВЦІВ

Періодичне видання «Деньги» в одинадцятий раз склало рейтинг вищих навчальних закладів. Вимоги, що ставляться до молодих фахівців, з кожним роком стають більш високими. Роботодавці, як завжди, ретельно оцінюють вміння і навички, які студенти отримують під час навчання. Це набагато важливіше за красиві дипломи, які дуже часто не відображають реального рівня знань молодого спеціаліста.

З 2013 року рейтинг вузів складався за п’ятьма спеціальностями – гуманітарними, технічними, юридичними, економічними та будівельними.

В цьому році спеціалісти з архітектурно-будівельних спеціальностей за результатами рейтингу піднялися з минулорічного сьомого місця на п’яте, що свідчить про динамічну і результативну роботу колективу викладачів і вчених Національного авіаційного університету, що готують відповідних спеціалістів та магістрів. Окремий акцент роботодавці ставлять на підготовку фахівців в англомовних проектах.

Отже, нам є до чого прагнути у підготовці висококваліфікованих фахівців, піднімати НАУ до нових вершин та визнання наших випускників не тільки в Україні, а і за межами нашої держави.