Студенти-будівельники на виставці InterBuildExpo 2018

20 березня 2018р. студенти 2 та 4 курсів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" разом з викладачами кафедри комп'ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ доц. Скребнєвою С.М. та доц. Грабовчак В.В. відвідали щорічну Міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo 2018.

Форум представлений усіма галузями будівельного комплексу від проектування і капітального будівництва до будівельних матеріалів і готових інтер'єрних рішень, а саме представлено новинки будівельної індустрії: проектування, будівельні матеріали, технології для будівництва і ремонту, керамічні вироби, сантехнічні вироби, двері і фурнітура, будівельна техніка, ландшафтний дизайн, інтер'єр і багато іншого.

Студенти поспілкувались із представниками будівельних організацій, ознайомились з новими можливостями в проектуванні і будівництві, переглянули презентації та майстер-класи від відомих будівельних компаній.