В рамках ІІІ Міжнародного конгресу

В рамках ІІІ Міжнародного конгресу «Міське середовище – 21 ст.» 14 березня на кафедрі основ архітектури та дизайну пройшла друга секція симпозіуму «Синтез архітектури і образотворчих видів мистецтв як основа формування образу середовища».

В роботі секції прийняли участь викладачі кафедри, студенти та гості із споріднених кафедр провідних українських вузів, зокрема, професор КНУБА Л.Г. Бачинська.

Усі виступи і повідомлення стосувались сучасних проблем синтезу образотворчих видів мистецтв та його використання в сучасному міському середовищі.

Серед студентів був проведений конкурс на кращу доповідь, за результатами якого призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – Начичко Катерина, 4 курс (Науковий керівник – канд., арх., доц., зав.каф. Трошкіна О.А.);

2 місце – Зузяк Анжела, 3 курс та Кекконен Руслана, 4 курс (науковий керівник – ст. викладач Запорожченко О.Ю.);

3 місце – Савченко Роман, 2 курс (науковий керівник – канд. арх., доц. Бармашина Л.М.)

Щиро вітаємо студентів та їх керівників із прекрасними результатами!