ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 2 СИМПОЗІУМУ «БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ АЕРОПОРТІВ ТА АВТОДОРІГ»

14 березня 2018 р. у Навчально-науковому інституті аеропортів (ННІАП) розпочав роботу ІІІ Міжнародний науково-практичний конгрес «Міське середовище – ХХІ ст. Архітектура. Будівництво. Дизайн», присвячений 85-річчю Національного авіаційного університету.

Конгрес відбувається за участю Асоціації «Аеропорти України», Національної Спілки архітекторів України, Державної Вищої професійної школи у м. Холмі (Польща), Київського національного університету будівництва і архітектури, Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса (Литва), Італійської школи архітектури і дизайну «Desanka» (Італія), Групи компаній A+S в Україні (Німеччина), Групи компаній Сіньвей в Україні (Китай), Allbau Software GmbH (Німеччина), ТОВ «Дортехпроект» (Україна).

15 березня 2018 р. на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів було проведено симпозіум №2 «Будівництво, реконструкція та модернізація аеропортів та автодоріг».

Симпозіум розпочав голова, д.т.н., професор, завідувач кафедри Бєлятинський Андрій Олександрович з доповіді на тему «Досвід використання інноваційних матеріалів в дорожньому та аеродромному будівництві».

З доповідями виступили:

- Степанчук Олександр Васильович, к.т.н., доцент кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НН ІАП НАУ («Моделювання транспортних зв’язків між районами міста»);

- Мартиненко Іванна Олександрівна, асистент кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НН ІАП НАУ («Дослідження та чисельні розрахунки конструкції цеху склотари після аварії»);

- Хе Юйлинь, студент кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НН ІАП НАУ («Состояние дорог в Китае»);

- Ткач Наталія Віталіївна, студентка кафедри комп’ютерних технологій будівництва НН ІАП НАУ («Ефективність інвестицій в будівництво аеропорту»);

- Хоменюк Валентина Іванівна, студентка кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НН ІАП НАУ («Характеристика аеропортів України і проблеми їх розвитку»).

Рішенням голови симпозіуму Бєлятинським А.О. було прийнято відмітити найкращі доповіді та нагородити учасників сертифікатами за I-е, II-е та III-е місця.