Вечір студентського креативу на кафедрі комп’ютерних технологій дизайну і графіки

До Міжнародного жіночого дня та з нагоди початку весни дизайнер, член Спілки дизайнерів України, старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любава Обуховська 5 березня 2018 року провела вечір креативу зі студентами другого курсу напряму «Дизайн» у приміщенні «Clever Space» Науково-технічної бібліотеки НАУ.

Так як у всьому світі зараз триває переосмислення та реорганізація системи освіти, то і даний захід відбувався у новому для навчання студентів форматі, а саме воркшопу на тему «Я – майбутній дизайнер», який складався з трьох частин: нова інформація для пізнання та роздумів у формі презентації, власні відповіді студентів на питання анкети «Думка особистості», групова робота над пошуком пропозиції на поставлену задачу. Методом жеребкування дівчата розділилися на три команди і творчо працювали над нестандартним завданням вивести для себе ж ефективну на сьогодні модель навчання для дизайнера. Методом «мозкового штурму» з використанням методики дизайн-мислення студентки упродовж півтори-двох годин моделювали власне бачення університетського навчання. У результаті за допомогою візуальних карт – наочної (плакатної) презентації з поясненнями і схемами – три команди у довільній формі успішно захистили свої пропозиції.

Зустріч видалася плідною і пізнавальною для усіх учасників.