Каталог «Український колорит 2018» від студентів-дизайнерів

До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) студенти другого курсу напряму «Дизайн» разом зі старшим викладачем кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любавою Обуховською підготували КАТАЛОГ виробів ручної роботи «Український колорит», власне арт-дизайн предметів наповнення інтерʼєру в національному стилі.

З метою підвищення рівня фахової освіти, художньої майстерності дизайнерів та їх загального рівня культури Любава Василівна запропонувала студентам у межах навчальної дисципліни «Матеріалознавство» узяти участь у розробці дизайн-каталогу. Виховуючи у молоді естетичні погляди, смаки, які ґрунтуються на народній естетиці та на кращих надбаннях цивілізації, національне виховання передбачає вироблення умінь власноручно примножувати культурно-мистецьке надбання народу, відчувати і відтворювати прекрасне у повсякденному житті. Цілісний процес виховання передбачає художньо-естетичну освіченість і вихованість особистості.

Студенти другого курсу Государьова Анастасія та Денисюк Владислав відгукнулися на пропозицію, працювали із завзяттям і задоволенням над реальним міні-проектом та у результаті вийшов чималий яскравий дизайн-каталог, який був успішно презентований на засіданні кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки.