Відбулася презентація нової наукової монографії

23 лютого 2018 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту Аеропортів відбулася презентація нової наукової монографії. «Утилізація автошин методом гідроабразивної деструкції гуми» автори: доктори технічних наук, професори Андрій Бєлятинський, Валерій Першаков та кандидати технічних наук, доценти Валерій Бадах та Юрій Головко у видавництві «НВФ Славутич-Дельфін», м. Київ, 148стр., 2018рік. Видання було рекомендовано до друку Вченою радою Національного авіаційного університету. Завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Андрій Бєлятинський привітав всіх викладачів кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ з цією визначною подією.

Книга висвітлює результати розробки екологічно чистого, високоефективного методу і обладнання для утилізації зношених автомобільних шин на базі гідроабразивної деструкції гуми. Приведено також розробку комплексу обладнання для очищення та регенерації забрудненої води з метою її повторного використання для водопостачання обладнання струменевих технологій тощо. Наукова монографія може бути корисною для науково-педагогічних працівників і інженерів, докторантів, аспірантів і студентів технічних вузів, які будуть навчатися за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та всім, хто цікавиться будівництвом аеропортів.