До 4-ї річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності

20 лютого 2018р. під час кураторської години студенти 4 курсу 405 групи напряму "Будівництво" Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ разом з куратором, доцентом кафедри комп'ютерних технологій будівництва Велентиною Грабовчак провели захід присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності на Майдані.

Студенти відзначили вшанування Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, а також переглянули документальний фільм-розслідування "Бійня на Майданні", в якому відображено і проаналізовано події, що відбувались чотири роки тому: штурм активістів, які стояли на Майдані за нову державу.

Як відомо, за три дні – з 18 по 20 лютого – 4 роки тому в центрі Києва загинули більше 100 людей. Загиблих охрестили Героями Небесної Сотні.